wtorek, 1 stycznia 2019

Happy New Year!


Wczoraj pożegnałam 2018 rok. Rok w którym nastąpiło wiele zmian, jak sądzę na lepsze w moim życiu. Zaczęłam naukę w nowej szkole, a co za tym idzie poznałam nowych wspaniałych ludzi. Zmierzyłam się też z wieloma nowymi dla mnie wyzwaniami i przeszkodami, które starałam się z gracją ominąć. Mimo, że z wieloma osobami w tamtym roku utraciłam kontakt i tak dziękuję za to, że byliście obok mnie przez ten czas, nie ważne jak urwał się między nami kontakt. 


 Mamy teraz nowy, już 2019 rok. Lata mijają mi coraz szybciej, a czas chyba bierze udział w jakimś maratonie, bo ciężko mi go złapać żeby mieć chwilę na cokolwiek. Jednak mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wygospodarować go więcej dla siebie i moich znajomych. Także chce teraz przedstawić wam kilka moich noworocznych postanowień, które oczywiście postaram się realizować, ale każdy wie jak to jest z tymi postanowieniami. Obiecałam sobie, że dokładnie za rok w noworocznym poście podsumuję jak mi poszło.

 1. Wstaje wcześniej na weekendzie i w dni wolne
 No niestety z wielkim bólem przyznaje się, że w dni wolne umiałam odsypiać szkołę aż do godziny 14.00 przez co ciężko było mi cieszyć się weekendem i czasem jaki miałam.

2. Zaczynam regularnie ćwiczyć

Chcę poprawić swoją kondycję oraz trochę ujędrnić moje nogi więc muszę się spiąć i przeznaczyć więcej czasu na ćwiczenia a mniej na leniuchowanie i jedzenie słodyczy z mikołajek. 
 
3. Będę się uczyć na bieżąco, a nie dzień przed egzaminem.

(Szczególnie przedmiotów, z których będę zdawać maturę)
Mimo, że mam dobre oceny, męczące jest uczenie się na pamięć 30 stron 12 godzin przed egzaminem, więc postanowiłam to zmienić i zamiast spędzać 4 godziny na social mediach zajrzeć chociaż na 30 minut do książki.

Także to są moje 3 główne postanowienia jakie chcę wdrążyć w tym roku. Jak mi pójdzie? Sama nie wiem, bo pierwszy raz rzucam sobie takie wyzwanie, ale trzymajcie za mnie kciuki, żebym wytrwała w ich jak najdłużej!
 
 
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANI!!!
 
 
 
 
 

12 komentarzy:

 1. Pierwsze dwa to i moje postanowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w postanowieniach mam nadzieje ze sie udadza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia w Nowym Roku :)
  Ja też mam postanowienie żeby ćwiczyć regularnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia na maturze :) Szczęśliwego 2019! Aby nie był gorszy niż 2018 ;) Z tym spaniem mam bardzo podobnie :P Postanowienie 2 mam identyczne. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam. Zapraszam do mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia na maturze 😍 ja nie robiłam postanowień w tym roku. Jednak widzę że miałabym podobne jak ty 😏 szczęśliwego nowego roku ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za Twoje postanowienia noworoczne, by nie skończyło się tylko na ich napisaniu 😉
  Pozdrawiam
  Eveline Raspberry 😙

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w postanowieniach :) Świetne fotki! :) Trzymam za Ciebie kciuki! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. To Ty z chłopakiem? Słodziaki! Ja też postanowiłam sobie, że będę się uczyć regularnie ;) Co do ćwiczeń, nawet się nie oszukuję, że zacznę :D
  http://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Przede wszystkim powodzenia na maturze! 😊 Mam nadzieję,że wszystkie postanowienia noworoczne się spełnią :) Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń
 10. Mój rok zaczął się bardzo spokojnie bo za ścianą spał mój dwuletni synek ale wiem ze ten rok będzie super!

  OdpowiedzUsuń
 11. Miłego nowego oraz udanego nowego roku.

  OdpowiedzUsuń

♥ Każdy komentarz to dla mnie wielka motywacja!
♥ Czytam wszystkie komentarze.
♥ Nie miłe komentarze oraz spam usuwam.
♥ Jeśli blog Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco - zaobserwuj!

Copyright © 2016 Under Control , Blogger